Bağcılar Veteriner : Bağcılar İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesi ve aynı zamanda birçok farklı hayvan türüne de ev sahipliği yapan bölgelerden birisidir.Bağcılar veteriner ihtiyacınız var ve kendinize uygun veteriner kliniği arıyorsanız doğru adrestesiniz.Hadi gelin neler yapıyoruz ? Ne gibi teknolojiler kullanıyoruz ? birlikte inceleyelim.

Bağcılar veteriner

Bağcılar Veteriner Kliniği Hizmetimiz

İstanbul Bağcılar Veteriner Kliniği arayan dostlarımıza birçok hizmet sunuyoruz.Sunduğumuz bu hizmetleri Avrupa Standartlarının üzerinde teknolojik cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz.Tıbbın gücüne inanıyoruz ve zamanında müdahale ile neredeyse tüm hastalıkların önüne geçebileceğimizi biliyoruz.Sizler de ŞirinPati Veteriner Kliniğine gelerek tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sunduğumuz Başlıca Hizmetler ;

  • Muayene : Kedi,köpek,kuş ve egzotik hayvanların detaylı muayenesini yapıyoruz.
  • Yatılı Hizmet (Hospitalizasyon) : Kliniğimizde yatılı kalması gereken hasta canlılar için özel odalarımız mevcuttur.
  • Eczane : Minik dostlarımızla ilgili tüm ilaçları satın alabilirsiniz.
  • Kuaför : Kedi,köpek gibi evcil hayvanlarınızın traş ve banyo işlemleri yapılmaktadır.
  • Yurt Dışı Çıkış İşlemleri : Evcil hayvanların yurtdışına çıkabilmesi için bazı testler ve uygulamalar zorunludur.Tüm zorunlu klinik işlemlerini ŞirinPati kliniğimizde yapabilirsiniz.
  • Aşı Uygulamaları : Petlere vurulması uygun olan her türlü aşı kliniğimizde vurulmaktadır.
Bağcılar Veteriner Yorumlar

ŞirinPati Olarak Neler Yaptık ?

2021 Ocak ayında “Yanlış tedavi ve yanlış müdahaleden hiçbir hayvan ölmeyecek.” dedik ve veteriner kliniğimizi Bağcılar’da hayata geçirdik.Gelen yüzlerce kedi,köpek,kuş ve diğer tüm türlere en gelişmiş bilimsel tedavi yöntemlerini uyguladık.Uyguladığımız tedaviler başarılı ve gayet yerinde müdahalelerdi.Bunu kliniğimizdeki tedavileri deneyimlemiş hayvanların sahiplerinin yaptığı yorumlarında da görmek mümkün.

Bağcılar veteriner hizmeti almak için klinik arıyor ve hâlâ minik dostumuz için uygun kliniği bulamadıysan.Bizimle iletişim numaramız üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Klinik Adı : ŞirinPati Veteriner Kliniği

Adres : Göztepe Mah, Bosna Cd. No: 10 D:14G, 34224 Bağcılar/İstanbul

İletişim Numarası : (0212) 923 20 50

Kliniğimizin Konumunu Google Maps‘de Görmek için Tıkla


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir