Başakşehir Veteriner : İstanbul’un Bağcılar’da bulunan veteriner kliniğimize Başakşehir ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.Başakşehir’den gelecek dostlarımız için ulaşım süresi,adres,iletişim numarası bilgileri bu yazımızda yer almaktadır.

Veteriner Kliniğinize Nasıl Gelebilirim ?

Başakşehir ilçesinden ŞirinPati Veteriner Kliniğimize ulaşım 8 dakika (Trafik yoğunluğuna göre değişkendir) sürmektedir.Başakşehir Veteriner arayan dostlarımız çok kısa süre içerisinde tedavi,muayene gibi hizmetlerimizden faydalanabilir.

Adres : Göztepe Mah, Bosna Cd. No: 10 D:14G, 34224 Bağcılar/İstanbul

İletişim Numarası : (0212) 923 20 50

Sadece ulaşım konusunda değil birçok konuda ön plana çıkmaktayız.Kliniğimize gelen kişilerin verdikleri olumlu dönüşler tedavi konusundaki başarımızı ortaya koymaktadır.Bilimle ilerliyor sevgi ile küçük patilere kendimizi sevdiriyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler ;

 • Muayene : Detaylı muayene işlemleri kusursuz şekilde yapılmaktadır.
 • Laboratuvar : Tahlil işlemlerinin ve diğer incelenecek meteryallerin incelendiği , alanında uzman kişilerin çalıştığı bölümümüzdür.
 • Röntgen – Ultrason – Endoskopi : Bilgisayar destekli cihazlarımız ile sıfır hata oranı ile bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.
 • Aşı Uygulaması: Tüm aşı grupları için kliniğimizden yardım alabilirsiniz.Sadece aşı vurdukmak için değil bilgi almak içinde veteriner kliniğimize gelebilirsiniz.
 • Pet Kuaför : Banyo işlemleri ve traş işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 • Pet Market : Hayvanların ihtiyacı olan her şey mevcuttur.
 • Eczane : Tüm ilaç ve mamalar mevcuttur.
 • Yurt Dışı Çıkış İşlemleri : Kedi-köpek veya diğer türler için yurtdışına çıkış prosedürlerinin klinikte yapılacak işlemlerinin hepsini yapıyoruz.

Başakşehir Veteriner Kliniği Arayanlar İçin Ek Bilgi

Veteriner kliniğini seçerken birçok kriteri değerlendirebilirsiniz.Bir kliniğin tercih edilmesi için gerekli şeyler ve bizim bu gereksinimlere verdiğimiz hizmeti inceleyeceğiz.

 1. Konum : Bir veteriner kliniğinin tercih edilmesi için önemli kriterlerden birisidir.Başakşehir’de veteriner kliniği arayan dostlarımıza ortalama 10 dakika uzaklıktayız.
 2. Teknolojik İmkanlar : Sadece İstanbul veya Türkiye değil uluslararası ortalamadaki teknolojik imkanlarımız ile teşhis,tedavi,muayene,ameliyat gibi birçok alanda başarı grafiğimiz çok yüksektir.
 3. Güvenilirlik : Her ne kadar kendimizden bahsetsek bile en net cevabı kliniğimizde tedavi olmuş pet sahiplerinden öğreneceksiniz.Sadece başakşehir değil diğer tüm ilçe ve mahallelerden gelen dostlarımızın yaptığı yorumları görüntülemek için “Google Yorumlar” yazımıza tıklayabilirsin.

Türkiye'nin tam donanımlı veteriner kliniği olmanın grurunu yaşıyor , tüm patili dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz.