İstanbul Küçükçekmece ilçesinin semtlerinden birisi olan Halkalı’da evcil hayvanı için hekim yardımına ihtiyacı olan kişileri ŞirinPati Veteriner Kliniğimize davet ediyoruz.Birçok olanak ve imkan ŞirinPati ile sizlere sunuluyor.Herşeyden önce sağlık diyoruz ve Halkalı Veteriner Kliniği arayan dostlarımıza kliniğimizin kapılarını açıyoruz.  

Halkalı Veteriner Kliniği Arayanlara Profesyonel Çözüm ŞirinPati İle Geliyor !

Veteriner kliniği tercih ederken dikkat etmeniz gereken üç hususu sizler için yazdık.Bunlar ;

  1. Konum : Kliniğin konumu sadece acil ihtiyaçlarda değil rutin muayene,aşı veya farklı tedaviler gibi durumlarda da sizleri ve evcil hayvanınızı yormaması için önemlidir.
  2. Uzmanlık : Alanında derece yapmış ve tecrübeli hekimler Şirinpati Kliniğinde görev almaktadır.
  3. Güvenlik : Güvenlik meselesini 2 başlık altında inceleyebiliriz ;
    1. Bekleme odalarında güvenlik: Güvenlik önlemleri alınmış bekleme odalarında diğer hayvanlar ile dalaşma ve gerginliklerin önüne geçiyoruz.
    2. Yapılan tedavinin güvenliği : Anasayfamızda da belirttiğimiz gibi yaptığımız tüm işlemler bilimin ortaya sunduğu kanıtlanmış tedavilerdir.Hastalık teşhisi,muayene gibi işlemlerde ise yüksek teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Klinik Adresimiz : Göztepe Mah, Bosna Cd. No: 10 D:14G, 34224 Bağcılar/İstanbul

İletişim Numarası : (0212) 923 20 50

Halkalı veteriner kliniği arayan dostlarımız yukarıda belirttiğimiz üç ana maddeye dikkat etmeleri gerekmektedir.Şirin pati bu maddelerin hepsini sorunsuz olarak yerine getirmektedir.Gelen yorumlar neticesinde google puanımız oldukça yüksek noktadadır.

Kedi,köpek,tavşan,kuş türleri ve diğer türlerin tedavi , muayene,aşılama gibi işlemleri için veteriner kliniğimize gelebilirsiniz.10.00-20.00 saatleri arası gelecek tüm dostlarımıza kesintisiz sağlık hizmeti vermekteyiz.

Türkiye'nin tam donanımlı veteriner kliniği olmanın grurunu yaşıyor , tüm patili dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz.