Şirinvet Bahçelievler Veteriner Kliniği

İstanbul Bahçelievlerde oturan evcil hayvan sahipleri için profesyonel hizmet sunan Şirinvet Veteriner Kliniğini şimdi tanıma zamanı!

Neden Şirinvet Veteriner Kliniğini Tercih Etmelisiniz?

Şirinvet Veteriner Kliniği minik dostlarımıza kaliteli bir hizmet sunmayı prensip olarak kabul etmiş bir kliniktir.Deneyimli hekimleri ve sürekli yenilenen ekipman ve teknolojisiyle güven vermektedir.

Ek Bilgilendirme: Şirinvet Veteriner Kliniği 24 saat hizmet vermektedir.

Doğum Hizmeti

Doğum hizmetleri ve jinekolojik muayene hizmetleri sunan Şirinvet veteriner kliniği hayvanınız için gebelik takibi gibi birçok hizmet sunmaktadır. Uterus kaslarının yeterli kasılamaması sebebiyle sezaryene başvurulan durumlar olabilmektedir. Gebelik takibi yapılan hayvanın bu şekilde normal doğuma hazır olup olmadığını erken fark ederek onun hayatını riske atmaktan kaçınabilirsiniz. Dünyaya yeni gelen yavruların bakım ve aşı hizmetleri açısından da bu çok önemlidir. Sezaryen ameliyatı sırasında hayvana anestezi verilir ve ameliyat sonrası acı hissetmemesi için çeşitli ilaç takviyesinde bulunulur.

Cerrahi İşlemler

Cerrahi işlemler hayvan sahipleri için kulağa oldukça korkutucu gelmektedir. İşinde profesyonel olan veteriner hekimler sayesinde cerrahi işlemler korkulu rüya olmaktan çıkacaktır. Tümör, kist ve lipomların uzaklaştırılması gibi ya da kırık gibi ortopedik operasyonlarda gerçekleştirilmektedir. Operasyon sonrası yara iyileşmesi, dikiş alınmasını ve pansuman gibi destekleyici tedaviler ile daha çabuk bir toparlanma sağlanması amaçlanmaktadır. Her türlü destek ve takip hizmeti sunulmaktadır.

Ağız ve Diş

Ağız ve diş sağlığı hastalıklarının tedavisi hayvanlar için çok önemlidir. Hayvanların yaşı arttıkça dişlerde hastalık ve kayıplar görülmektedir. Ağız içinde oluşan apse ve çürükler köpeğinizde yeme isteğinde azalmaya ve iştahsızlıkla birlikte kilo kaybına neden olacaktır. Bu nedenle takibinin iyi yapılması gerekmektedir. Değinilmesi gereken bir diğer işlem ise parazitlerdir. Evcil hayvanların peşini bırakmayan bu parazitlere rastladığınız an hemen kliniğine başvurmalısınız. Bu parazitler hem hayvanınızı hemde sizi rahat bırakmayacaktır.

Bahçelievler Şirinvet Veteriner İletişim

Bahçelievler ilçesinde bulunan Şirinvet Veteriner Kliniğine 0(212) 607 1700 numarası üzerinden ve info@sirinvet.com numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kliniğin sitesi : www.sirinvet.com

Türkiye'nin tam donanımlı veteriner kliniği olmanın grurunu yaşıyor , tüm patili dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz.