ŞirinPati Kliniği

Bağcılar ve çevre bölgenin veteriner hekim ihtiyacını tam donanımlı kliniğimiz ile karşılama gayretindeyiz.

Kedi,köpek,kuş ve egzotik canlılar sağlık bakımı ve tedavileriyle ilgileniyoruz.Haftanın her günü 10.00 – 20.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir’den Veteriner Kliniğinize Nasıl Gelebilirim ?

Başakşehir ilçesinden ŞirinPati Veteriner Kliniğimize ulaşım 8 dakika (Trafik yoğunluğuna göre değişkendir) sürmektedir.Başakşehir’de Veteriner arayan dostlarımız çok kısa süre içerisinde kliniğimize ulaşarak,sağlık hizmetlerimizin hepsinden yararlanmaktadır.

Not : Başakşehir 1.etap,2.etap,3.etap ve 4.etap bölgelerine bağlı olarak mesafe değişiklik gösterebilir.Veteriner Kliniğimiz ile iletişime geçerek veya Google Maps üzerinden kliniğimizin konumunu inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres : Göztepe Mah, Bosna Cd. No: 10 D:14G, 34224 Bağcılar/İstanbul

Telefon Numarası : (0212) 923 20 50

ŞirinPati ulaşım, teknoloji ve hekim kalitesi ile standartların üzerinde hizmet veren gelişmiş veteriner kliniğidir.Başakşehir 1-2-4 ve 5.etaptan kliniğimize güvenle gelebilirsiniz.

Sağlıklarına Kavuşan Dostlarımız

Teknolojimiz Minik Dostlarımız İçin Yeterli Mi?

Değişen dünya şartlarına adapte olmuş bir veteriner kliniğiyiz.Dünya standartlarında değerlendirilen teknolojik ekipmanlar ile dostlarımızın tanı ve tedavi süreçlerinde daha fazla fikir sahibiyiz.Bilime ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar sayesinde minik dostlarımız artık daha çok güvende.Sizde minik dostlarımız için kliniğimizin hekim kadrosundan ve ileri seviye teknolojimizden yararlanabilirsiniz.

Kliniğimizde Verdiğimiz Hizmetler

Muayene

Veteriner muayenesi, hayvanların sağlıklarını belirlemek için yapılan tıbbi muayenedir.İlk veteriner muayenesi fiziksel bir muayenedir. Bu muayene, dış hastalık ve yaralanma belirtilerini kontrol etmeyi, genişlemiş organlar için palpe etmeyi (hissetmeyi) ve kalp üfürümlerini veya diğer anormal sesleri dinlemeyi içerir. İkinci tip, beklenmedik veya açıklanamayan ölüm nedeninin belirlenmesine yardımcı olabilecek, hayvanlar üzerinde yapılan otopsi olan otopsidir. Üçüncü tip veteriner muayenesi, kanserler veya enflamatuar durumlar gibi iç organlardaki anormallikleri aramak için hayvanın vücut boşluğuna küçük bir kamera yerleştirilmesini içeren bir endoskopidir.

Laboratuvar

Hayvanlardaki hastalıkları teşhis ve teşhis etmek için veteriner laboratuvarları kullanılmaktadır.Veteriner laboratuvarları, hayvanların hastalıklar ve diğer hastalıklar için test edildiği bir yerdir. Genellikle çok sayıda personeli ve hayvanın kanını, idrarını, dışkısını, deri hücrelerini vb. incelemek için kullanılan birçok farklı ekipmana sahiptirler.

Aşı Uygulaması

Veteriner aşı uygulaması, hayvan sağlığı bakımının önemli bir parçasıdır. Hayvanlara hastalıklara karşı en iyi korumayı sağlayacak şekilde aşıların uygulanmasını içeren bir süreçtir.

Pet Kuaför

Bir evcil hayvan kuaförü, hayvanların saçlarını kesme ve şekillendirme konusunda uzmanlaşmış bir kişidir. Ayrıca hayvan bakıcıları olarak da adlandırılırlar.

Yurt Dışı Çıkış İşlemleri

Evcil hayvanınızın gerekli aşıları olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca yurt dışına seyahat eden evcil hayvanlar için belge gerekliliklerini de kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca bir sağlık sertifikası ve gerekirse bir ihracat izni sağlamanız gerekecektir.

… Ve çok daha fazla hizmet kliniğimizde mevcuttur.

Kliniğimize Yapılan Yorumlar

Kızım Diana sayesinde sevgili veterinerimiz Göknur Hanım ve ekibi ile tanıştık; çok ilgili, özenli ve yardımseverler. Her zaman her soruma, sorunumuza yardımcı oluyorlar. İyi ki varsınız ❤️❤️❤️
Dilera
Pet Sahibi
Muhabbet kuşu kızımı sürekli yumurtladığı için ölmek üzereyken götürdüm. Küçük bir operasyon ve gerekli tedavileri uygulayarak kızımı sağlığına kavuşturdular. Bölgedeki bütün veterinerler sadece kedi köpek tedavisi yaparken sirinpati ekibi ve Göknur Hanım kanatlı hayvan tedavisi de yapıyorlar ve bu harika bir şey. Ekip de çok ilgili. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. Emeklerine sağlık teşekkürler.
Murat
Pet Sahibi
İlgili alakalı çok düzgün bir yerdi. Kedimiz hiç bir şekilde tepki vermeden iğnesini oldu tırnaklatı kesildi 👏👏
Emre
Pet Sahibi

Türkiye'nin tam donanımlı veteriner kliniği olmanın grurunu yaşıyor , tüm patili dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz.