ŞirinPati Kliniği

Bağcılar ve çevre bölgenin veteriner hekim ihtiyacını tam donanımlı kliniğimiz ile karşılama gayretindeyiz.

Kedi,köpek,kuş ve egzotik canlılar sağlık bakımı ve tedavileriyle ilgileniyoruz.Haftanın her günü 10.00 – 20.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Göztepe’de veteriner arıyorsanız ŞirinPati Kliniği evcil hayvanınız için doğru seçimdir.Veteriner Kliniği, genel veteriner bakımı ve evcil hayvan bakımı da dahil olmak üzere kaliteli veteriner hizmetleri sunan Bağcılar’da bulunan bir veteriner kliniğididir.

Şirinpati Veteriner Kliniği olarak hayvan türü ayırt etmeksizin her canlıya veterinerlik hizmeti veriyoruz.Göztepe’den veteriner kliniğimize ulaşmak isteyen dostlarımız için hazırladığımız bu sayfada yeterli bilgilere ulaşacaksınız.Kliniğimiz kedi,köpek,kuş ve egzotik tüm canlılara sağlık hizmeti vermektedir.

Adres : Göztepe Mah, Bosna Cd. No: 10 D:14G, 34224 Bağcılar/İstanbul

İletişim Numarası : (0212) 923 20 50

Göztepe İstanbul Bağcılar’ın bir mahallesidir.ŞirinPati ise bu mahalleye çok yakın konumda hizmet veren veteriner kliniğidir.

Kliniğimize gelen dostlarımıza medikal cihazlarımız yardımıyla hekim arkadaşlarımızın bilgileri ışığında çözümler sunduk.Bu tedavi yöntemlerimiz ile binlerce minik can sağlıklarına kavuştu.Sizlerde gelen yorumları okuyarak kliniğimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Minik Dostlarımıza Sunduğumuz Hizmetler

ŞirinPati Veteriner Kliniği teknolojiyi son derece aktif olarak kullanmakta ve klinik olarak sunduğu hizmetleri daha ileri seviyeye taşımaktadır.Klinik olarak her zaman “Sevginin ışığı ve Bilimin Gücüyle ” hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sizden Gelen Yorumlar

Türkiye'nin tam donanımlı veteriner kliniği olmanın grurunu yaşıyor , tüm patili dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz.