ŞirinPati Kliniği

Bağcılar ve çevre bölgenin veteriner hekim ihtiyacını tam donanımlı kliniğimiz ile karşılama gayretindeyiz.

Kedi,köpek,kuş ve egzotik canlılar sağlık bakımı ve tedavileriyle ilgileniyoruz.Haftanın her günü 10.00 – 20.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Doğru veterineri bulmak zor bir iştir. Evinize en yakın veteriner kliniği evcil hayvanınız için en iyisi olmayabilir.Evcil hayvanınıza uygun veterineri bulmak için kalite, çalışma saatleri ve konum gibi diğer faktörlere bakmalısınız.Bağcılar’ın güneşli semtinde ikamet eden dostlarımızın neden ŞirinPati Kliniğini tercih etmeleri gerekiyor? gelin açıklayalım. 

Güneşli Nural Park’ta veteriner kliniği arayan kişilere ŞirinPati olarak tüm imkanlarımızı sunduğumuzu bilmelerini istiyoruz.ŞirinPati tecrübeli veteriner hekimleriyle bilimsel tedaviler uygulamaktadır.

Nurol Park 7/24 Veteriner Hizmeti

Güneşli Nurol Park’da veteriner ihtiyacı olan kişilere Hospitalizasyon hizmetide sunmaktayız.Bu hizmeti kısaca açıklamam gerekirse.En basit haliyse yatılı tedavi diyebiliriz.Eve götürülmesi sakıncalı olan havanları yatılı tedavi ediyoruz ve 7/24 müdahale edebilecek görevli kişi klinikte yer alıyor.

Neden Şirinpati Veteriner Kliniği?

Kalite ve Deneyim

Veteriner kliniği seçerken evcil hayvanınızın türüyle ilgili deneyimleri var mı? diye kendinize soruyor musunuz?

Veteriner hekimin tecrübesi, doğru veterineri seçmeden önce dikkate alınması gereken önemli bir faktördür.ŞirinPati Kliniği tecrübeli hekimlerden oluşmaktadır.Kliniğimiz kedi,köpek,kuş türleri (papağan,muhabbet kuşu,güvercin …) ve egzotik hayvanlar başta olmak üzere tüm hayvanlara sağlık hizmeti sunmaktadır.

Çalışma Saatleri

Kliniğimiz 10:00 ile 20:00 arası hizmet sunmaktadır.Ancak hospitilizasyon hizmetimiz ile yatılı tedavi gören minik dostlarımız 24 saat tedavi görmektedir.Hizmet detaylarımızı yazımızın devamında görebilirsiniz.
Size En Yakın Konum

En yakın veterineri bulmak zor bir iştir. En yakın veteriner evcil hayvanınız için en iyisi olmayabilir.Evcil hayvanınıza uygun veterineri bulmak için kalite, çalışma saatleri ve konum gibi diğer faktörlere bakmalısınız.Kliniğimiz Güneşli’den gelecek kişilere 6 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.Konum,deneyim ve çalışma saatleri ile ön plana çıkmaktayız.Sayfa sonunda sizden gelen yorumları görüntüleyebilirsiniz.

Adres : Göztepe Mah. Bosna Cad. No: 10-14G Bağcılar/İstanbul

İletişim Numarası : +90 212 923 2050

Sizden Gelen Bazı Yorumlar

Kızım Diana sayesinde sevgili veterinerimiz Göknur Hanım ve ekibi ile tanıştık; çok ilgili, özenli ve yardımseverler. Her zaman her soruma, sorunumuza yardımcı oluyorlar. İyi ki varsınız ❤️❤️❤️
Dilera
Pet Sahibi
İlgili alakalı çok düzgün bir yerdi. Kedimiz hiç bir şekilde tepki vermeden iğnesini oldu tırnaklatı kesildi 👏👏
Emre
Pet Sahibi
Muhabbet kuşu kızımı sürekli yumurtladığı için ölmek üzereyken götürdüm. Küçük bir operasyon ve gerekli tedavileri uygulayarak kızımı sağlığına kavuşturdular. Bölgedeki bütün veterinerler sadece kedi köpek tedavisi yaparken sirinpati ekibi ve Göknur Hanım kanatlı hayvan tedavisi de yapıyorlar ve bu harika bir şey. Ekip de çok ilgili. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. Emeklerine sağlık teşekkürler.
Murat
Pet Sahibi

Türkiye'nin tam donanımlı veteriner kliniği olmanın grurunu yaşıyor , tüm patili dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz.